Інтернет-магазин Eлектроконтроль (Харків)
contact@electrocontrol.com.ua
el_c@ukr.net
skype: electro_ukr
Viber, WhatsApp, Telegram: +380507775894
+38 (057) 732-40-00
+38 (050) 777-58-94
+38 (098) 589-66-45
з 9 до 17 ПН-ПТ

Конденсатори крп ELECTRONICON

11 товарів

Конденсатори сухого типу серії MKPg™ особливо компактні. Конденсатори наповнені інертним безпечним газом. При утилізації не виникне ніяких проблем з токсичними газами або рідинами. В результаті використання високоякісної самовідновлювальні поліпропіленової плівки з дуже низькими власними втратами, конденсатори даної серії мають більший строк служби, стабільної ємністю і першокласної стійкістю до пускових струмів завдяки застосуванню високорозвиненою технології виготовлення, глибокої вакуумної металізації і спеціальних видів напилення. Всі конденсатори конструктивно забезпечені запобіжним механізмом переривання перебігу струму при перевищенні внутрішнього тиску (ВАМ ™) для безпечного відключення. Трифазні конденсатори даної серії виготовляються з трьох однофазних цементів великого діаметра і невеликої висоти, включених трикутником. Така конструкція значно знижує силові втрати і покращує струмовий стійкість в порівнянні з конденсаторами вищими, але з меншим діаметром корпусу, виготовленими деякими іншими виробниками. Конденсатори можуть монтуватися в будь-якому положенні, демонструючи прекрасні якості при монтажі.

При порушенні герметичності конденсатора, що виходить в атмосферу газ не викликає ніяких небажаних впливів на навколишнє обладнання. Швидко підключаються блокові клеми CAPAGRIP ™ зі ступенем захисту IP20 гарантують оптимальну герметічностьконденсаторов. Наявні конструктивні виконання K, L і М дозволяють зручне приєднання провідником з поперечним перерізом до 50 mm2. Спеціальна компактна клемна система гарантує міцність і довгострокове функціонування клемного механізму. Конструкції типу L і М додатково дозволяють не тільки пряме підключення розрядних дроселів і резисторів, а й легке паралельне включення додаткових конденсаторів.

діелектрик

діелектрик MKPg

Конденсатори виготовляються з поліпропіленового діелектіка з малими власними втратами. Тонка самовідновлюється суміш з цинку і алюмінію під вакуумом напилюється на одну зі сторін поліпропіленової плівки. Наш багаторічний досвід, а також проведені численні дослідження щодо поліпшення даної технології створення конденсаторів дозволили досягти чудових самовідновлюються характеристик діелектрика і збільшення тривалості функціонування конденсаторів. Намотування секцій поліпропіленової плівки здійснюється на найсучаснішому автоматизованому обладнанні. Обидві торцеві сторони секції металлизируются методом напилення і гарантують високу струмовий навантаження і нізкоіндуктівний контакт між висновками і секцією.

наповнювачі

Застосування просочувальних матеріалів і / або наповнювачів необхідно для захисту конденсаторних електродів від кислот, вологості та інших небезпечних впливів зовнішнього середовища. Без такої ізоляції відбудеться корозія металевих обкладок і зростання числа окремих часткових розрядів. Наслідком цього може послужити зростання електричних втрат і скорочення терміну служби. Складна процедура вакуумної сушки починається відразу після приміщення елементів конденсатора в алюмінієвий корпус. Після сушіння корпус конденсатора заповнюється ізолюючим газом (MKPg 275) або біологічно розкладається маслом (MKP 276). Таким чином, створюється захист від впливів навколишнього середовища, збільшується тривалість життя і забезпечується стабільність ємності конденсаторів.

MKPg 275 - нове покоління сухих конденсаторів, безпечних для навколишнього середовища

Газ, яким заповнюється новий конденсатор, повністю нейтральний. Виходячи їх цього, при знищенні старих конденсаторів не виникає проблема витоку шкідливих рідин або газів. При дотриманні нормального обслуговування конденсаторів витік газу практично неможлива. Дані конденсатори можуть встановлюватися в будь-якому монтажному положенні. Навіть при наявності витоку, газ, що потрапляє в атмосферу, не може послужити причиною забруднення навколишнього середовища. Витік газу в тривалий період часу може вести до зниження значення ємності. Наші дослідження показали, що цей процес розтягується на багато місяців, в продовженні яких конденсатор залишається працездатним. Використовуючи в якості наповнювача інертний газ, вага наших MKPg-конденсаторів зменшується в середньому на 15 ... 20%.
2009 - 2020 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту