Інтернет-магазин Eлектроконтроль (Харків)
contact@electrocontrol.com.ua
el_c@ukr.net
skype: electro_ukr
Viber, WhatsApp, Telegram: +380507775894
+38 (057) 732-40-00
+38 (050) 777-58-94
+38 (098) 589-66-45
з 9 до 17 ПН-ПТ

Конденсатори компенсації реактивної потужності

214 товарів
Конденсатор - пристрій для накопичення заряду і енергії електричного поля.

Трифазні косинусні конденсатори (фазовий конденсатор, конденсаторна батарея, конденсаторная банку) - це конденсатори, які використовуються в установках компенсації реактивної потужності (УКРМ) . Вони призначені для корекції коефіцієнта реактивної потужності в мережах змінного струму.

Кількість промислових ротребітелей електрики збільшується з кожним роком, тому все гостріше постає проблема компенсація реактивних навантажень, що виникають при використанні індуктивних навантажень. Для вирішення питання компенсації реактивної потужності Застосовують трифазні косинусні конденсатори (щоб генерувати реактивну електроенергію з протилежним знаком).

Значна частина споживачів електричної енергії - електричні машини (різноманітні види трансформаторів, асинхронних двигунів ...), при роботі яких змінний магнітний потік повязаний з обмотками. В обмотках під час протікання змінного струму индуктируется реактивна е.р.с. яка збільшує від 20% до 25% повну споживану потужність по відношенню до активної.

Навіщо необхідно впроваджувати системи реактивної потужності на трифазних косинусного конденсаторах.

Наявність в електромережах реактивної складової потужності знижує якісні показники електроенергії, тобто призводить до втрат реальної потужності, до перепадів напруги, що призводить до необхідності завищувати потужність встановлюваних силових трансформаторів і збільшувати перетин кабелів за допомогою яких монтують електромережі. Також це властивість призводить збільшення плати за використану електроенергію на від 20% до 30% кінцевих споживачів.

Особливості премененія трифазних конденсаторів для конденсаторних установок

Малі втрати. Енергетичні втрати самого конденсатора малі.

Високі показники самовідновлення. Після часткового точкового пошкодження внутрішньої структури, викликаного перенапруженням, конденсатори мають функцію самовідновлення для продовження роботи.

Безпека. Конденсатори є високонадійними виробами, так як в них вбудовані запобіжні пристрої.

Наповнення. Основне ізоляційне речовина даних конденсаторів - металізована поліпропіленова плівка.

Конденсатори мають вбудовані розрядні резистори і вбудовані запобіжники для захисту від позаштатних ситуацій.
2009 - 2021 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту