Дифференциальное реле УЗО YCB9RL-100, 63А, 3P+N, 6kA, 30mA
1 266грн
Дифференциальное реле УЗО CNC YCL362-63, 25А, 2P, 6kA, 30mA
462грн
A9V15363 Блок диференціального захисту Schneider Vigi iC60 3П 63A 300mA-S AC-ТИП
3 520грн
Дифференциальное реле УЗО YCL364-63, 63А, 4P, 4,5kA, 30mA
693грн
Дифференциальное реле УЗО YCB9RL-100, 40А, 1P+N, 6kA, 30mA
888грн
p003003 Выключатель дифференциального тока ENEXT e.rccb.pro.2.16.30 2p 16А 30мА
793грн
Вимикач-роз'єднувач перекидний CNC YCHGLZ1 160А 3P 400V
3 926грн
2CSF202002R1400 Дифреле (УЗО) ABB FH202 AC-40/0.03
1 092грн
| Наявність: | Склад постачальника |
| Термін поставки: | Уточнюйте у менеджера |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
Schneider Electric |
БЛОК ДІФФ. ЗАЩ. Vigi iC60 4П 25A 500mA AC-ТИП. Цей блок не є самостійним пристроєм і не може бути використаний автоматичними вимикачами інших серій. У поєднанні з автоматичним вимикачем iC60 блок Vigi iC60 виконує наступні функції: захист людей від ураження електрострумом при прямому дотику (y 30 мА); захист людей від ураження електрострумом при непрямому дотику (u 100 мА); захист електроустановок від ризику спалаху (300 - 500 мА).
| Опис полюсів: | 4P |
| Крок 9 мм: | 6 |
| Тип мережі: | Змінний струм |
| [in] номінальний струм: | 25 А |
| Затримка спрацьовування захисту від струму витоку: | Миттєвий |
| Клас захисту від струму витоку: | type AC |
| Стандарти: | EN 61009-1 IEC 61009-1 |
| [ue] номінальна робоча напруга: | 400 V Змінний струм 50/60 Гц відповідно до EN 61009-1 400/415 V Змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC 61009-1 |
| Частота мережі: | 50/60 Гц |
| Серія: | iC60 Reflex iC60 Acti 9 |
| Коротка назва пристрою: | Vigi iC60 |
| Тип продукту: | add-on residual current devices |
| Монтажна опора: | DIN-рейка |
| [ui] номінальна напруга ізоляції: | 500 В Змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC 60947-2 |
| Сегмент ринку: | малі комерційні підприємства |
| Сумісність розподільчого блоку з гребінчастими шинами: | Нижній: Так |
| Довжина зачистки дротів: | 14 мм для Нижній з'єднання |
| Момент затягування: | 2-2 Н-м Нижній |
| Положення пристрою в системі: | Відходить |
| Технологія спрацьовування захисту за диференційним струмом: | не залежить від напруги |
| Електричне з'єднання модульного автоматичного вимикача: | гвинтами |
| З'єднання – клеми: | Затискач тунельного типу Нижня сторона для 1 кабель (-і) 1-25 мм² Жорсткий Без наконечника Затискач тунельного типу Нижня сторона для 1 кабель (-и) 1-16 мм² Гнучкий Без наконечника Затискач тунельного типу Нижня сторона для 1 кабель (-і) 1-16 мм² Гнучкий З кабельним наконечником |
| [up] номінальна імпульсна напруга, що витримується: | 6 кВ відповідно до IEC 60947-2 |
| Індикатор наявності напруги: | індикатор спрацьовування |
| Сумісність продукту: | одинична клема |
| Сумісність серій продукту: | Acti 9 iC60 Acti 9 Reflex iC60 |
| Вага нетто: | Вага: 0.245 кг |
| Виконання монтажу: | замикається |
| Ступінь забруднення: | 3 відповідно до IEC 60947-2 |
| Електромагнітна сумісність: | імпульс, що витримується 8/20 мкс, 250 A відповідно до IEC 61009-1 |
| Робоча температура навколишнього середовища: | -5-60 °C |
| Ступінь захисту ip: | IP20 відповідно до МЕК 60529 IP40 (Модульна шафа) відповідно до МЕК 60529 |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні: | -40-85 °C |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання