Інтернет-магазин Eлектроконтроль (Харків)
contact@electrocontrol.com.ua
el_c@ukr.net
skype: electro_ukr
Viber, WhatsApp, Telegram: +380507775894
+38 (057) 732-40-00
+38 (050) 777-58-94
+38 (098) 589-66-45
з 9 до 17 ПН-ПТ

Електрощитове обладнання

33 товарів

Наша компанія займається виробництвом електрощитового обладнання, яке виготовлене з комплектуючих високої якості і проходить перевірку на якість і працездатність. Гарантія на всю продукцію з розділу щитове електрообладнання 12 місяців.

Можна виділити наступні види електрощитового обладнання: щити управління технологічними процесами, розподільні щити та шафи і пристрої компенсації реактивної електроенергії. До щитів управління відносять такі пристрої: ящики управління двигунами типу Я5000, шафи управління вуличним освітленням І-710 і ШУНО, прилади захисні релейні, АВР і так далі. Дане обладнання використовується для оснащення житлових, громадських будівель і різних промислових комплексів. Низьковольтні щити і ящики, вироблені нашим підприємством відповідають технічним умовам і правилам улаштування електроустановок (ПУЕ). Щодо панелей розподільних щитів ЩО 70 і ЩО 91 (шафи розподільчі), їх використовують для комплектації щитів з напругою в 0,4 кВ, частотою 50 ГЦ. Тобто вони виробляють прийом і розподіл електрики, а також забезпечують захист ліній, що відходять від таких загроз, як перевантаження або замикання. При цьому приміщення, в якому встановлюється дане обладнання, повинно відповідати таким вимогам як: певний температурний режим від мінус 40 до плюс 35 градусів за Цельсієм. Конструкція панелей розподільних щитів ЩО 70 і ЩО 91 складається з металевого каркаса з вмонтованим комутаційно-захисним обладнанням. Дана конструкція також забезпечена дверима, яка і забезпечує необхідний доступ для технологічного обслуговування.

Панелі розподільних щитів бувають наступних різновидів: секційні; лінійні; вступні; щит обліку; панелі диспетчерського управління вуличними освітленням (називається також щит управління або шафа управління); торцеві панелі і водно лінійні або секційні. Цікаво, що шафи управління (ящики управління двигунами типу Я5000) мають кілька типів захисту, тобто присутній захист від перевантажень і замикань силового ланцюга і ланцюгів управління, а також захист двигуна від перегріву.

Ми здійснює виробництво електрощитового обладнання гарантованої якості і має захисні системи. Наприклад, електричні щити (розподільні) захищають розподіл електричних ланцюгів від перевантажень, коротких замикань а також тепловий захист. Працюючи з нами Ви отримуєте якісні пристрої, які забезпечать безперебійну роботу електромереж вашого обєкта.
2009 - 2020 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту