LC1D80F7 Контактор Schneider D 80А 400В 50/60Гц котушка 110В
11 112грн
s077002 Мідний луджений кабельний наконечник ENEXT e.end.stand.jg.10 D6.2
13грн
A0090010004 Реле проміжне АСКО MK3P 10А (AC 24 V)
116грн
p004002 Автоматичний вимикач захисту двигуна ENEXT e.mp.pro.2.5 1,6-2,5А
939грн
s038002 Мідно-алюмінієвий кабельний наконечник ENEXT e.end.stand.ca.dtl.1.16
26грн
A9C22511 Контактор Schneider iCT 16A 1NO ~220В 50Гц
1 215грн
p004007 Автоматичний вимикач захисту двигуна ENEXT e.mp.pro.23 17-23А
939грн
A0090010020 Реле проміжне АСКО MY4 3А (AC 110 V)
109грн
A0090010006 Реле проміжне АСКО MY2 5А (AC 24 V)
90грн
LC1D150B7 Контактор Schneider D 3P,150A, АЛЕ+НЗ, 24В 50Гц
21 228грн
| Наявність: | Склад постачальника |
| Термін поставки: | Уточнюйте у менеджера |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Вид: | модульні |
| Виробник: |
Schneider Electric |
| Лінія продуктів: | Acti9 |
| Найменування продукту: | Acti9 iCT |
| Тип продукту: | контактор |
| Коротка назва пристрою: | ICT |
| Галузь застосування: | Heating-low inductive load |
| Опис полюсів: | 2P |
| Номінальний робочий струм: | 100 А AC-7A |
| Конфігурація основних контактів: | 2 Н.О. |
| Тип мережі: | Змінний струм |
| Категорія застосування: | AC-1 відповідно до EN 60947-4-1 AC-7A відповідно до EN 61095 AC-7A відповідно до IEC 61095 AC-7A відповідно до UTE C 61-481 AC-1 відповідно до IEC 60947-4- 1 |
| Тип управління: | Дистанційне керування |
| [Uc] напруга ланцюга управління: | 220...240 У змінний струм 50 Гц |
| Частота мережі: | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга: | 250 В змінний струм 50 Гц |
| Максимальна потужність: | AC-7A: 2,1 Вт в 250 В змінний струм 50 Гц |
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 В змінний струм 50 Гц |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана н: | 4 кВ |
| Тип сигналу керування: | Перервна |
| Частота комутації: | 100 перемикань/день |
| Індикатор наявності напруги: | Індикатор дії |
| Потужність при утриманні, ВА: | 6,5 В·А |
| Потужність при спрацьовуванні: | 53 В·А |
| Виконання монтажу: | Замикається |
| Спосіб монтажу: | 35 мм симетрична DIN-рейка |
| Крок 9 мм: | 6 |
| Висота: | 85 мм |
| Ширина: | 54 мм |
| глибина: | 60 мм |
| колір: | білий |
| Електрична зносостійкість: | 30000 цикли EN 61095 250 В 16 А змінний струм 50 Гц AC-7A 30000 цикли UTE C 61-481 250 В 6 А змінний струм 50 Гц AC-7A 30000 цикли IEC 61095 25 |
| З'єднання – клеми: | Ланцюг управління: Клеми тунельного типу2 кабель (-і) 1,5 мм² Жорсткий ланцюг управління: Клеми тунельного типу1 кабель (-і) 1,5 ... 2,5 мм ² Жорсткий ланцюг управління: Клеми тунельного типу2 кабель (-і) 1,5 …2,5 мм² гнучкий Силовий ланцюг: Клеми тунельного типу1 кабель (-і) 6…35 мм² Жорсткий або гнучкий |
| Момент затягування: | Силовий ланцюг: 3,5 Н-м Ланцюг управління: 0,8 Н-м A1 / A2 |
| Сумісність продукту: | IACTs IACTp IATEt IACTc |
| Код сумісності: | ICT |
| Сегмент ринку: | Малі комерційні підприємства Житловий сектор |
| стандарти: | UTE C 61-481 IEC 61095 EN 61095 |
| Рівень шуму: | 30 дБ |
| тепловіддача: | 2,1 Вт 50/60 Гц |
| Ступінь захисту IP: | IP20 відповідно до МЕК 60529 IP40 (Модульний корпус) відповідно до МЕК 60529 |
| Ступінь забруднення: | 2 |
| Підготовка до роботи у тропічних умовах: | 2 відповідно до EN 60947-4-1 |
| Відносна вологість: | 95 % - 55 °C |
| Висота над рівнем моря: | 2000 м |
| Робоча температура навколишнього середовища: | -5…60 °C |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні: | -40…70 °C |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання