A0040030028 Модульний контактор АСКО MK-N 4P 16A 2NO2NC 220V
677грн
s021012 Оцинкованный кабельный наконечник ENEXT e.end.stand.z.50.M8 50мм2 М8
157грн
Контактор для двигателя RADE KONCAR CNN 70 00 с катушкой управления AC
5 141грн
A0060070007 Наконечник без изоляции медный луженый АСКО DT-95-12
252грн
s041014 Гильза медная луженая соединительная кабельная ENEXT e.tube.stand.gty.185
244грн
Реверсивный контактор RADE KONCAR MBCNM 400 21
90 100грн
TB4504 Клеммная колодка защищённая ElectrO ТВ4504 4P 45А
55грн
ZМ010 Клеммная колодка делимая ElectrO 12 групп сечение 10 мм² 10А
28грн
2470294 Реле контроля уровня жидкости ETI HRH-8 24V (2x16A_AC1)
3 721грн
1102402 Блок распределительный ETI EDBM-4 (192А, 1500V AC/DC, OUT: 3x4-70)
885грн
| Наявність: | Склад постачальника |
| Термін поставки: | Уточнюйте у менеджера |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Вид: | модульні |
| Виробник: |
Schneider Electric |
| Лінія продуктів: | Acti9 |
| Найменування продукту: | Acti9 iCT |
| Тип продукту: | контактор |
| Коротка назва пристрою: | ICT |
| Галузь застосування: | Мотор-Обігрів-Освітлення |
| Опис полюсів: | 2P |
| Номінальний робочий струм: | 16 А AC-7A 6 А AC-7B |
| Конфігурація основних контактів: | 1 Н.О. + 1 Н.З. |
| Тип мережі: | Змінний струм |
| Тип управління: | Дистанційне керування |
| [Uc] напруга ланцюга управління: | 24 В змінний струм 50 Гц |
| Частота мережі: | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга: | 250 В змінний струм 50 Гц |
| Максимальна потужність: | 1,3 Вт в 250 В змінний струм |
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана н: | 4 кВ |
| Тип сигналу керування: | Перервна |
| Частота комутації: | 100 перемикань/день |
| Індикатор наявності напруги: | Індикатор дії |
| Потужність при утриманні, ВА: | 3,8 В·А |
| Потужність при спрацьовуванні: | 15 В·А |
| Виконання монтажу: | Замикається |
| Спосіб монтажу: | 35 мм симетрична DIN-рейка |
| Крок 9 мм: | 2 |
| Висота: | 81 мм |
| Ширина: | 18 мм |
| глибина: | 60 мм |
| колір: | білий |
| Механічна зносостійкість: | 1000000 цикли |
| Електрична зносостійкість: | 100000 цикли IEC/EN 61095 16 А 50 Гц AC-7A 30000 цикли IEC/EN 61095 6 А 50 Гц AC-7B 30000 цикли IEC/EN 61095 50 Гц AC-7C 100000 цикли -1 30000 цикли EN/IEC 60947-4-1 50 Гц AC-3 30000 цикли EN/IEC 60947-4-1 50 Гц AC-5A 30000 цикли EN/IEC 60947-4-1 50 Гц AC-5B |
| З'єднання – клеми: | Ланцюг управління: Клеми тунельного типу2 кабель (-і) 1,5 мм² Жорсткий Силова ланцюг: Клеми тунельного типу1 кабель (-і) 1 ... 4 мм ² гнучкий Силова ланцюг: Клеми тунельного типу1 кабель (-і) 1,5 ... 6 мм ² Жорсткий Ланцюг управління: Клеми тунельного типу1 кабель (-і) 1,5…2,5 мм² Жорсткий Ланцюг управління: Клеми тунельного типу2 кабель (-и) 1,5…2,5 мм² |
| Момент затягування: | Ланцюг управління: 0,8 Н-м Силовий ланцюг: 0,8 Н-м |
| Сумісність продукту: | IACTs |
| Код сумісності: | ICT |
| Сегмент ринку: | Житловий сектор Малі комерційні підприємства |
| стандарти: | IEC/EN 61095 |
| Рівень шуму: | 30 дБ |
| тепловіддача: | 1,3 Вт |
| Ступінь захисту IP: | IP20 |
| Ступінь забруднення: | 2 |
| Підготовка до роботи у тропічних умовах: | 2 відповідно до EN 60947-4-1 2 відповідно до EN 61095 2 відповідно до IEC 1095 |
| Відносна вологість: | 95 % - 55 °C |
| Висота над рівнем моря: | 2000 м |
| Робоча температура навколишнього середовища: | -5…60 °C |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні: | -40…70 °C |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання