Наконечник без ізоляції мідний луджений АСКО DT(G)-185-12
365грн
PML9524 Контактор ElectrO ПМЛо-1-95, 95А, котушка 24В, АС3, 1NO + 1NC
2 106грн
PML1212NO Контактор ElectrO ПМЛо-1-12, 12А, котушка 12В, АС3, 1NO
316грн
p009172 Контактор ENEXT e.pro.ukc.4.80.110.1NO+1NC 80А 110В 1NO+1NC
1 979грн
48250092 Втичний модуль зв'язку Socomec RS485 MODBUS® для DIRIS A-30/A-41/AtyS
3 339грн
i.0090027 Контактор ENEXT e.industrial.ukc.220.380 220А 380В 1no+1nc
13 599грн
p004016 Автоматичний вимикач захисту двигуна ENEXT e.mp.pro.0.63 0,4-0,63А
939грн
Наконечник без ізоляції мідний луджений АСКО DT-120-16
327грн
Автоматичний вимикач захисту двигуна CNC GV2-ME03, 0.25-0.40A
1 168грн
Наконечник без ізоляції мідний луджений АСКО DT-120-12
327грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Вид: | модульні |
| Виробник: |
Schneider Electric |
| Лінія продуктів: | Acti9 |
| Найменування продукту: | Acti9 iCT |
| Тип продукту: | контактор |
| Коротка назва пристрою: | ICT |
| Галузь застосування: | Мотор-Обігрів-Освітлення |
| Опис полюсів: | 1P |
| Номінальний робочий струм: | 16 А AC-7A 6 А AC-7B |
| Конфігурація основних контактів: | 1 Н.О. |
| Тип мережі: | Змінний струм |
| Тип управління: | Дистанційне керування |
| [Uc] напруга ланцюга управління: | 230...240 V змінний струм 50 Гц |
| Частота мережі: | 50 Гц |
| Номінальна робоча напруга: | 250 В змінний струм 50 Гц |
| Максимальна потужність: | 1,2 Вт в 250 В змінний струм |
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана н: | 4 кВ |
| Тип сигналу керування: | Перервна |
| Частота комутації: | 100 перемикань/день |
| Індикатор наявності напруги: | Індикатор дії |
| Потужність при утриманні, ВА: | 2,7 В·А |
| Потужність при спрацьовуванні: | 9,2 В·А |
| Виконання монтажу: | Замикається |
| Спосіб монтажу: | 35 мм симетрична DIN-рейка |
| Крок 9 мм: | 2 |
| Висота: | 81 мм |
| Ширина: | 18 мм |
| глибина: | 60 мм |
| колір: | білий |
| Механічна зносостійкість: | 1000000 цикли |
| Електрична зносостійкість: | 100000 цикли IEC/EN 61095 16 А 50 Гц AC-7A 30000 цикли IEC/EN 61095 6 А 50 Гц AC-7B 30000 цикли IEC/EN 61095 50 Гц AC-7C 100000 цикли -1 30000 цикли EN/IEC 60947-4-1 50 Гц AC-3 30000 цикли EN/IEC 60947-4-1 50 Гц AC-5A 30000 цикли EN/IEC 60947-4-1 50 Гц AC-5B |
| З'єднання – клеми: | Ланцюг управління: Клеми тунельного типу2 кабель (-і) 1,5 мм² Жорсткий Силова ланцюг: Клеми тунельного типу1 кабель (-і) 1 ... 4 мм ² гнучкий Силова ланцюг: Клеми тунельного типу1 кабель (-і) 1,5 ... 6 мм ² Жорсткий Ланцюг управління: Клеми тунельного типу1 кабель (-і) 1,5…2,5 мм² Жорсткий Ланцюг управління: Клеми тунельного типу2 кабель (-и) 1,5…2,5 мм² |
| Момент затягування: | Ланцюг управління: 0,8 Н-м Силовий ланцюг: 0,8 Н-м |
| Сумісність продукту: | IACTs |
| Код сумісності: | ICT |
| Сегмент ринку: | Житловий сектор Малі комерційні підприємства |
| стандарти: | IEC/EN 61095 |
| Рівень шуму: | 30 дБ |
| тепловіддача: | 0,9 Вт |
| Ступінь захисту IP: | IP20 |
| Ступінь забруднення: | 2 |
| Підготовка до роботи у тропічних умовах: | 2 відповідно до EN 60947-4-1 2 відповідно до EN 61095 2 відповідно до IEC 1095 |
| Відносна вологість: | 95 % - 55 °C |
| Висота над рівнем моря: | 2000 м |
| Робоча температура навколишнього середовища: | -5…60 °C |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні: | -40…70 °C |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання