269426 Автоматичний вимикач в литому корпусі Chint NM8N-630S EN 630A 3P 50kA
23 714грн
p0450006 Ізолента ENEXT e.tape.pro.10.black із самозгасаючого ПВХ чорна (10м)
27грн
p054001 Самовулканізуюча ізолента ENEXT e.tape.sf.5.black 0,8ммх25ммх5м чорна
112грн
Малогабаритний контактор КМВ-10910 9А 220В / АС3 1NO УЕК KKM11-009-230-10-U (IEK: KKM11-009-230-10)
438грн
A0150090106 Майданчик до хомутів АСКО CTH-2C чорний (100 шт.)
149грн
Soft starter, 3p, 32A, 200-480VAC, us=24VAC/DC EATON DS7-340SX032N0-N 134914
23 745грн
Електромагнітний контактор КТІ-5265 265А 220В/АС3 УЕК KKT50-265-230-10-U (IEK: KKT50-265-230-10)
9 326грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | клімат-контроль щитовий |
| Класифікація | EC000320 |
| Категорія | Внутренний вентилятор распределительного шкафа |
| Номінальний струм | 10 |
| Глибина вбудовування | 44,5 |
| Ступінь захисту (IP) лицьового боку | 20 |
| Діапазон затиску | 0,75-2,5 |
| Номінальна напруга | 110-250V AC / 60V DC |
| Тип напруги | Інші |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Спосіб монтажу | Інші |
| Колір | Інші |
| Ширина | 58,0mm |
| Висота | 72,5mm |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання