| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | пости керування |
| Класифікація | EC000200 |
| Категорія | Enclosure for control circuit devices |
| Колір | Grey / Black |
| Ступінь захисту (IP) лицьового боку | IP65 |
| Кількість постів | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Якість матеріалу корпусу | АБС-Пластик |
| Діаметр отвору | 22,5mm |
| Колір верхньої частини корпусу | Сірий |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Ширина | 270mm |
| Висота | 75mm |
| Глибина | 71mm |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання