3901606 Клема силова ETI VSU 120 (120 mm2 бежева)
413грн
RBD-125-U Розподільний блок на DIN-рейку УЕК РБД-125А (IEK: RBD-125)
280грн
ZM030 Клемна колодка ділима ElectrO 12 груп перетин 16 мм² 30А
47грн
s059005 Трубка термоусаджувальна ENEXT e.termo.stand.roll.3.1,5.black 3/1,5 200м чорна
592грн
UZV3-003-04-U Затискач гвинтовий УЕК ЗВІ-3 12пар(Ф) (IEK: UZV3-003-04)
22грн
A0280010004 Коробка розподільча захищена АСКО UProbox 4 вводи/тип В IP68
212грн
p0660013 Клемна колодка з'єднувальна ENEXT e.lc.pro.aw.uni.pl.1-3 з натискним важелем універсальна
17грн
s019095 Стяжка кабельна металева покрита PPA ENEXT e.steel.tie.ppa.10.600 600мм
149грн
202566 Перетворювач частоти Chint NVF5-1.5 / TD2-B, 1.5кВт, 220В 1Ф
13 488грн
s006025 Кнопковий пост металевий ENEXT e.mb.stand.xal.16a 3 фази 16А On-Off
141грн
| Наявність: | Склад постачальника |
| Термін поставки: | Уточнюйте у менеджера |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
Schneider Electric |
| Вид: | шина з'єднувальна (живлення) |
ШИНКА ГРЕБЕНЧАТАЯ 4П (NL1L2L3…) 12 МОД.18ММ 100А РОЗРІЗНА. Використання гребінчастих шинок спрощує встановлення обладнання. Вони можуть бути розрізані за один захід. У комплект входять 2 бічні заглушки IP20. Після розрізання шинки установка заглушок є обов'язковою. На кожний бік шинки нанесено маркування для ідентифікації фаз під час встановлення у всіх позиціях. Місця розрізів позначені на ізоляції.
| Серія: | Acti 9 |
| Lines description: | 3L+N |
| Категорія - аксесуар/окрема деталь: | Аксесуари приєднань |
| Тип продукту: | комбінована збірна шина |
| Загальна кількість модулів по 18 мм: | 12 |
| [ui] номінальна напруга ізоляції: | 500 В Змінний струм відповідно до МЕК 61439-2 |
| Крок 9 мм: | 24 |
| Колір: | білий (RAL 9003) |
| Кількість каналів: | 3 канали N + 3 L |
| Ізоляція: | ізольований |
| Тип роз'єму: | зуб |
| Місце встановлення: | top or bottom у Клеми тунельного типу top or bottom у double terminal |
| Маркування: | N L1 L2 L3 |
| Міжполюсний крок: | 18 мм |
| Відстань між напрямними: | 72 мм |
| Poles configuration for 1 way: | 1 3P + N 1 4P |
| Сумісність серій продукту: | Activi 9 iC60 Activi 9 iK60 Activi 9 iID Activi 9 iID K Activi 9 iSW Activi 9 iSW-NA Multi 9 C60 |
| [ie] номінальний робочий струм: | 100 А при 40 °C |
| Комплектація виробу: | розрізається |
| [в] номінальна робоча напруга: | 415 V Змінний струм |
| Виконання монтажу: | небокрай. |
| Стандарти: | IEC 60947-7-1 МЕК 61439-2 |
| Ступінь забруднення: | 3 відповідно до IEC 60947-7-1 |
| Вогнестійкість: | N/A |
| Ступінь захисту ip: | IP20 with end-pieces and tooth covers |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання