s002129 Модульный автоматический выключатель ENEXT e.mcb.stand.60.3.C6 3p 6А C 6кА
299грн
2645119 Запобіжник ETI CH-S22UQ/50A/690V aR (200 kA)
612грн
179692 Автоматический выключатель Chint NB1-63 3P B4 6kA DB
578грн
6710014 Міні-запобіжник ETI CH 5x20 F 315mA 250V
6грн
s002112 Модульный автоматический выключатель ENEXT e.mcb.stand.60.1.C40 1p 40А C 6кА
113грн
6710013 Міні-запобіжник ETI CH 5x20 F 250mA 250V
6грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | циліндричні |
| Класифікація | EC002704 |
| Категорія | Cylindrical fuse |
| Конструктивний розмір (габарит) | CH8 |
| Максимальна номінальна робоча напруга Ue змінного струму AC | 400 |
| Призначення / область застосування | For cable protection |
| Номінальний струм | 6 |
| Розмір | 8х32 мм |
| Номінальна напруга | 400V |
| Тип напруги | Змінний струм (AC) |
| Робоча частота | 50Hz |
| Розривна потужність | 20kA |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання