179740 Автоматичний вимикач Chint NB1-63 4P C10 6kA DB
727грн
Обмежувач струму ETI OSP-6 1p 25A (6kA) 2181034
270грн
179633 Автоматичний вимикач Chint NB1-63 1P D25 6kA DB
201грн
s002146 Модульний автоматичний вимикач ENEXT e.mcb.stand.60.4.C10 4р 10А C 6кА
399грн
i0010018 Силовий автоматичний вимикач ENEXT e.industrial.ukm.250S.125 3p 125А
2 600грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | циліндричні |
| Класифікація | EC002704 |
| Категорія | Cylindrical fuse |
| Конструктивний розмір (габарит) | CH10 |
| Призначення / область застосування | For cable protection |
| Максимальна номінальна робоча напруга Ue змінного струму AC | 500 |
| Номінальний струм | 2 |
| Розмір | 10х38 мм |
| Номінальна напруга | 500V |
| Тип напруги | Змінний струм (AC) |
| Робоча частота | 50Hz |
| Розривна потужність | 120kA |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання