31339 Выключатель-разъединитель Schneider Compact INS2000 - 2000 A - 4 полюса с чёрной рукояткой
249 139грн
31360 Выключатель-разъединитель Compact INV1000 - 1000 A - 3 полюса с чёрной рукояткой
77 999грн
i0610016 Запобіжник плавкий ENEXT e.fuse.1038.13 типорозмір 10x38, 13А
15грн
i0760014 Запобіжник плавкий ENEXT e.industrial.f.NT1.160 габарит 1, 160А
134грн
i0760067 Тримач запобіжника плавкого ENEXT e.fuse.NT1.h габарит 1, 250А
379грн
i0760069 Тримач запобіжника плавкого ENEXT e.fuse.NT3.h габарит 3, 630А
873грн
31101 Выключатель-разъединитель Schneider Compact INS250 - 100 A - 4 полюса с чёрной рукояткой
13 865грн
28921 Выключатель-разъединитель Schneider Compact INS80 - 4 полюса - 80 A с красно-жёлтой передней панелью
5 566грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | циліндричні |
| Класифікація | EC002704 |
| Категорія | Cylindrical fuse |
| Максимальна номінальна робоча напруга Ue змінного струму AC | 500 |
| Призначення / область застосування | For cable protection |
| Номінальний струм | 25 |
| Конструктивний розмір (габарит) | CH10 |
| Розмір | 10х38 мм |
| Номінальна напруга | 500V |
| Тип напруги | Змінний струм (AC) |
| Робоча частота | 50Hz |
| Розривна потужність | 120kA |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання