4333212 Запобіжник ETI M1UQU-N / 125A / 690V gR (50kA)
1 219грн
2651034 Запобіжник ETI CH14x51 gG 40A 500V
80грн
4111183 Запобіжник ETI з бойком NH-00 K / gG 63A 690V
784грн
2651031 Запобіжник ETI CH14x51 gG 20A 690V
77грн
2651033 Запобіжник ETI CH14x51 gG 32A 500V
77грн
4111182 Запобіжник ETI з бойком NH-00 K / gG 50A 690V
784грн
4115121 Запобіжник ETI з бойком NH-3 K / gG 300A 690V
2 507грн
4114349 Запобіжник ETI з бойком NH-2 K / gG 300A 690V
2 115грн
4115120 Запобіжник ETI з бойком NH-3 K / gG 250A 690V
2 507грн
4115122 Запобіжник ETI з бойком NH-3 K / gG 315A 690V
2 592грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | циліндричні |
| Класифікація | EC002704 |
| Категорія | Cylindrical fuse |
| Конструктивний розмір (габарит) | CH10 |
| Призначення / область застосування | For cable protection |
| Максимальна номінальна робоча напруга Ue змінного струму AC | 400 |
| Номінальний струм | 32 |
| Розмір | 10х38 мм |
| Номінальна напруга | 400V |
| Тип напруги | Змінний струм (AC) |
| Робоча частота | 50Hz |
| Розривна потужність | 120kA |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання