i0610012 Запобіжник плавкий ENEXT e.fuse.1038.4 типорозмір 10x38, 4А
15грн
TNSy5504102 Плавкий предохранитель (вставка) TNSy ЗП00 габарит 00 80А
94грн
TNSy5504090 Плавкий предохранитель (вставка) TNSy ЗП00 габарит 00 4А
94грн
TNSy5504091 Плавкий предохранитель (вставка) TNSy ЗП00 габарит 00 6А
94грн
i0760034 Рукоятка съемки предохранителя ENEXT e.industrial.fh
247грн
TNSy5504125 Плавкий предохранитель (вставка) TNSy ЗП1 габарит 1 63А
205грн
i0610025 Запобіжник плавкий ENEXT e.fuse.1451.63 типорозмір 14x51, 63А
30грн
i0610024 Запобіжник плавкий ENEXT e.fuse.1451.50 типорозмір 14x51, 50А
30грн
s070049 Запобіжник плавкий E.NEXTe.fuse.0520.6 типорозмір 5x20, 6А
4грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | циліндричні |
| Класифікація | EC002704 |
| Категорія | Cylindrical fuse |
| Конструктивний розмір (габарит) | CH14 |
| Призначення / область застосування | For cable protection |
| Максимальна номінальна робоча напруга Ue змінного струму AC | 690 |
| Номінальний струм | 10 |
| Розмір | 14х51 мм |
| Номінальна напруга | 690V |
| Тип напруги | Змінний струм (AC) |
| Робоча частота | 50Hz |
| Розривна потужність | 120kA |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання