Выключатель нагрузки ETI SV 463 4p 63А 2423414
1 240грн
S5-18003PS0 Выключатель нагрузки Telergon S5000 1800А 3P
40 235грн
Выключатель нагрузки ETI SV 480 4p 80А 2423415
1 299грн
31367 Выключатель-разъединитель Schneider Compact INV2000 - 2000 A - 4 полюса с чёрной рукояткой
265 731грн
Выключатель нагрузки ETI SV 440 4p 40А 2423423
1 065грн
DPP20-006 Плавка вставка запобіжника IEK ППНИ-33 габарит 0 6А
120грн
4111185 Запобіжник ETI з бойком NH-00 K / gG 100A 690V
784грн
DPP20-004 Плавка вставка запобіжника IEK ППНИ-33 габарит 0 4А
120грн
DPP50-100 Плавка вставка запобіжника IEK ППНИ-39 габарит 3 100А
325грн
TNSy5504247 Выключатель-разъединитель TNSy РЕ19-35-31140 250А
3 613грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | циліндричні |
| Класифікація | EC002704 |
| Категорія | Cylindrical fuse |
| Конструктивний розмір (габарит) | CH22 |
| Призначення / область застосування | For cable protection |
| Максимальна номінальна робоча напруга Ue змінного струму AC | 690 |
| Номінальний струм | 32 |
| Розмір | 22х58 мм |
| Номінальна напруга | 690V |
| Тип напруги | Змінний струм (AC) |
| Робоча частота | 50Hz |
| Розривна потужність | 120kA |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання