TNSy5504136 Плавкий предохранитель (вставка) TNSy ЗП2 габарит 2 100А
302грн
VN321020 Выключатель нагрузки ElectrO ВН1-32 1 полюс 20A 230B
49грн
s070046 Предохранитель плавкий ENEXT e.fuse.0520.2 типоразмер 5x20, 2А
4грн
2651028 Запобіжник ETI CH14x51 gG 10A 690V
77грн
i0610012 Запобіжник плавкий ENEXT e.fuse.1038.4 типорозмір 10x38, 4А
15грн
TNSy5504102 Плавкий предохранитель (вставка) TNSy ЗП00 габарит 00 80А
94грн
TNSy5504090 Плавкий предохранитель (вставка) TNSy ЗП00 габарит 00 4А
94грн
TNSy5504091 Плавкий предохранитель (вставка) TNSy ЗП00 габарит 00 6А
94грн
i0760034 Рукоятка съемки предохранителя ENEXT e.industrial.fh
247грн
TNSy5504125 Плавкий предохранитель (вставка) TNSy ЗП1 габарит 1 63А
205грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | циліндричні |
| Класифікація | EC002704 |
| Категорія | Cylindrical fuse |
| Конструктивний розмір (габарит) | CH22 |
| Максимальна номінальна робоча напруга Ue змінного струму AC | 690 |
| Призначення / область застосування | For cable protection |
| Номінальний струм | 63 |
| Розмір | 22х58 мм |
| Номінальна напруга | 690V |
| Тип напруги | Змінний струм (AC) |
| Робоча частота | 50Hz |
| Розривна потужність | 120kA |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання