4656684 Блок живлення ETI PS-480-24 (Вхід: 100-240V AC / 140-340V DC Вихід: 24-28V DC / 480W / 20A)
18 564грн
3911050 Короб перфорований ETI B 80x80 T (ПВХ Ш80xВ80 2 метра)
826грн
t002018 Інструмент ENEXT e.tool.crimp.hsc.8.16.4 для обтиску ізольованих наконечників 6-16 кв.мм
1 537грн
EVV21-K01-10-DM Вимикач 2-клавішний IEK ВС10-2-1-ВБ 10А з індикацією ВЕГА (білий)
25грн
t002009 Інструмент ENEXT e.tool.crimp.hs.22.6.25 для обтиску неізольованих наконечників 5.5-25 кв.мм
1 468грн
ORV-02-DC12 Реле підвищення напруги IEK ORV 1ф 12 B DC
460грн
4656682 Блок живлення ETI PS-120-24 (Вхід: 100-240V AC / 140-340V DC Вихід: 24-28V DC / 120W / 5A)
3 876грн
t004002 Інструмент ENEXT e.tool.strip.700.b.1.3,2 для зняття ізоляції проводів перетином 1-3,2 кв.мм
457грн
t002003 Інструмент ENEXT e.tool.crimp.hs.10.1,5.6 для обтиску неізольованих наконечників 1,5-6,0 кв.мм
633грн
t004003 Інструмент ENEXT e.tool.strip.700.d.0,2.4 для зняття ізоляції проводів перетином 0,2-4 кв.мм
403грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | напруги |
| Класифікація | EC001438 |
| Категорія | Реле Контроля напруги |
| Номінальний струм | 16 |
| Тип напруги | AC/DC |
| Тип електричного з`єднання/Тип підключення | Гвинтове з`єднання |
| Можливий контроль 1-фазного зниження напруги | Так |
| Можливий контроль 1-фазного підвищення напруги | Так |
| Функція гистерезиса для однофазної напруги | Так |
| Контроль зниження напруги при постійному струмі | Так |
| Контроль підвищення напруги при постійному струмі | Так |
| Функція гистерезиса для напруги при постійному струмі | Так |
| Діапазон вимірюваної напруги 1 | 48...276V |
| Тип вимірюваної напруги | Змінний струм (AC) / Постійний струм (DC) |
| Номінальна напруга живлення ланцюга управління Us змін. струму АС при 50 Гц з | 48...276V |
| Номінальна напруга живлення ланцюга управління Us змін. струму АС при 60 Гц з | 48...276V |
| Номінальна напруга живлення ланцюга управління Us постійного струму DC | 48...276V |
| Тип напруги для спрацьовування | Змінний струм (AC) |
| Мінімальна затримка при включенні | 0.5s |
| Максимальна затримка при включенні | 10s |
| Мінімальна затримка при відключенні | 0.5s |
| Максимальна затримка при відключенні | 10s |
| Кількість переключаючих контактів | 1 |
| Ширина | 18mm |
| Висота | 90mm |
| Глибина | 65mm |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання