s060010 Мідний кабельний наконечник ENEXT e.end.stand.dt.b185
371грн
A0060080001 Гільза мідна АСКО GT-1,5 (100шт)
331грн
i0310020 Реле часу ENEXT e.control.t13 електронне розеточне
554грн
i0310030 Реле часу ENEXT e.control.t18 зірка/трикутник
1 057грн
Контактор ETI CEM 25.00 24V AC 4645100
1 606грн
2462007 Контактор ETI CEB 50.00 230V AC
12 455грн
s060004 Мідний кабельний наконечник ENEXT e.end.stand.dt.b35
54грн
Програмований цифровий таймер SHT-1 UNI ETI 2470051
2 915грн
A0190010080 Шкала 50/5А до амперметра АСКО А-96-6
20грн
p0690007 Реле контролю напруги ENEXT e.control.v02 однофазне
1 022грн
| Наявність: | Склад постачальника |
| Термін поставки: | Уточнюйте у менеджера |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Вид: | проміжні |
| Виробник: |
Schneider Electric |
Це компактне реле в повній мірі відображає експертні знання і практичний досвід Schneider Electric в галузі електричних реле, накопичений з 1924 року. Воно сприяє зменшенню розміру електроустановок та допомагає підвищити надійність промислових машин та механізмів, зокрема обладнання для пакування, обладнання текстильної промисловості, систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря (ОВКВ), щитів керування автоматикою, розподільчих пристроїв низької/середньої напруги, систем керування електродвигунами, інтерфейсів ПЛК, джерел живлення, будівельного обладнання та медичних приладів Доступний широкий вибір моделей компактного виконання для використання з великими номінальними струмами. Це реле також має кнопку однокрокової перевірки з блокуванням і світлодіодний індикатор живлення.
| Напруга ланцюга управління: | 24 У пост. струм |
| Тип управління: | блокована тестова кнопка |
| Тип контактів: | 4 перемикач. |
| Світлодіодний індикатор стану: | з |
| [ithe] умовний тепловий струм у закритому корпусі: | 6 А -40-55 °C |
| Серія: | Harmony Relay |
| Назва серії: | мініатюрний |
| Коефіцієнт використання: | 0.2 |
| Коротка назва пристрою: | RXM |
| Тип продукту: | пальне реле |
| [ui] номінальна напруга ізоляції: | 250 В відповідно до IEC |
| Код сумісності: | RXM |
| Механічна зносостійкість: | 10000000 цикли |
| Робоче становище: | будь-яке становище |
| Час скидання: | 20 мс |
| Дані про безпеку та надійність: | B10d = 100000 |
| Макс. напруга, що комутується: | 250 В |
| Мінімальний струм, що комутується: | 10 мА |
| Час роботи: | 20 мс |
| Робоча частота: | |
| Мінімальна напруга, що комутується: | 17 В |
| Матеріал контактів: | AgNi |
| Загальна ширина cad: | 26.9 мм |
| Загальна висота cad: | 80.35 мм 82.8 мм |
| Середн. споживання котушки в вт: | 0.9 Вт, постійний струм |
| Струм навантаження: | 6 А в 250 В Змінний струм 6 А в 28 V постійний струм |
| Середній опір: | 650 Ом при 20 °C +/- 10 % |
| Межі номінальної робочої напруги: | 19.2...26.4 V постійний струм |
| Макс. комутаційна здатність: | 1500 В·А/168 Вт пров./пост. струму |
| Мінімальна комутаційна здатність: | 170 mW в 10 мА, 17 В |
| Поріг напруги відпускання: | >= 0,1 Uc постійний струм |
| Категорія захисту: | RT I |
| Значення моменту: | 1 Н-м 8.8 фунт сили на дюйм |
| З'єднання – клеми: | роз'єм, 1 x 0,25...1 x 2,5 мм² (AWG 22...AWG 14) Гнучкий З кабельним наконечником роз'єм, 2 x 0,25...2 x 1 мм² (AWG 22...AWG 17) Гнучкий З кабельним наконечником роз'єм, 1 x 0,5...1 x 2,5 мм² (AWG 20...AWG 14) жорсткий кабель Без наконечника роз'єм, 2 x 0,5...2 x 1,5 мм² (AWG 20...AWG 16) жорсткий кабель Без наконечника |
| Електрична зносостійкість: | 100000 цикли для резистивних навантажень |
| [up] номінальна імпульсна напруга, що витримується: | 2.5 кВ протягом 1,2/50 мкс |
| Рівні тестування: | рівень А |
| [ie] номінальний робочий струм: | 3 А 28 V (Постійного струму) Н.З. відповідно до IEC 3 А 250 В (AC) Н.З. відповідно до IEC 6 А в 28 V (Постійного струму) немає відповідно до IEC 6 А в 250 В (AC) немає відповідно до IEC 6 А в 277 V (AC) відповідно до UL 8 А в 30 В (Постійного) струму) відповідно до UL |
| Комплектація виробу: | виріб у зборі |
| Мінімальна партія для продажу: | 30 |
| Вага нетто: | Вага: 0.105 кг |
| Стандарти: | UL 508 EN/IEC 61810-1 CSA C22.2 № 14 IEC 61984 |
| Ступінь забруднення: | 2 |
| Електрична міцність ізоляції: | 1300 В Змінний струм між контактами з мікровимкненням ізоляція 2000 В Змінний струм між котушкою та контактом 2000 В Змінний струм між полюсами |
| Вібростійкість: | 3 gn, амплітуда = +/- 1 mm (f = 10-150 Гц)5 циклів у роботі 5 gn, амплітуда = +/- 1 mm (f = 10-150 Гц)5 циклів у неробочому стані |
| Удароміцність: | 10 gn для робочого режиму 30 gn для непрацюючий |
| Робоча температура навколишнього середовища: | -40-55 °C |
| Ступінь захисту ip: | IP20 відповідно до EN/IEC 60529 |
| Сертифікати: | CE UL CSA EAC RoHS REACH Lloyd's China RoHS |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні: | -40-85 °C |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання