Розетка силова стаціонарна ElectrO PC113 2 полюса + PE 16А 230В IP44
113грн
4482048 Розетка настінна ETI EZH-12543 IP67 (125A, 400V, 3P + PE)
7 632грн
Розетка силова внутрішньої установки ElectrO PC323 2 полюса + PE 32А 230В IP44
81грн
Розетка силова стаціонарна ElectrO PC143 2 полюса + PE 125А 230В IP54
2 066грн
p0100238 Корпус металевий ENEXT e.mbox.pro.p.80.65.25 IP31 з монтажною панеллю (800х650х250)
6 847грн
s0105018 Корпус металевий ENEXT e.mbox.stand.p.80.40.25 IP54 з монтажною панеллю (800x400x250)
4 011грн
Розетка силова внутрішньої установки ElectrO PC313 2 полюса + PE 16А 230В IP44
41грн
| Наявність: | Під замовлення |
| Термін поставки: | 21 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Тип: | навісні |
| Матеріал: | металеві |
| Класифікація | EC000058 |
| Категорія | Empty cabinet |
| Спосіб монтажу | Відкритої установки |
| Тип дверей | Простий / одиночний |
| З замком | Так |
| Висота | 800mm |
| Ширина | 400mm |
| Глибина | 200mm |
| Глибина вбудовування | 200mm |
| Колір | Сірий |
| Номер кольору Ral | 7035 |
| Кількість отворів для фланців | 1 |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Поверхня | Порошкове покриття |
| З монтажною панеллю | Так |
| Ступінь захисту IP | IP66 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Ударостійкість | IK10 |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання