A9F75320 Автоматичний вимикач Schneider Acti 9 iC60N 3П 20A D
1 518грн
A0010210101 Модульний автоматичний вимикач АСКО UTrust 3p 3А D6kA
461грн
Незалежний расцепитель DMS-DO 230 RADE KONCAR 00020255
391грн
A9F75306 Автоматичний вимикач Schneider Acti 9 iC60N 3П 6A D
2 079грн
A0030010005 Диференційний вимикач АСКО ДВ-2002 16А 30мА
454грн
A9F89332 Автоматичний вимикач Schneider Acti 9 iC60H 3П 32A C
1 860грн
A0010210037 Модульний автоматичний вимикач АСКО UTrust 3p 20А B6kA
399грн
A0010210066 Модульний автоматичний вимикач АСКО UTrust 2р 20А С6kA
252грн
A0010210080 Модульний автоматичний вимикач АСКО UTrust 3p 20А С6kA
378грн
Додаткові контакти DMS-BP02 RADE KONCAR 00020252
114грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Вид: | модульні |
| Виробник: |
Schneider Electric |
АВТОМАТИЧНИЙ ВИМИКАЧ iC60N 2П 10A D. Апарати iC60N відповідають вимогам як побутового (ГОСТ Р 50345), так і промислового (ГОСТ 50030.2) стандартів. Поєднують у функції захисту ланцюгів від струмів короткого замикання та перевантаження. Забезпечують можливість секціонування у промислових електроустановках. Сигналізують про аварійне відключення за допомогою індикатора стану - функція Visi Trip. Забезпечують видимий розрив завдяки зеленій смузі над тумблером включення - функція Visi Safe.
| Найменування продукту: | Acti 9 iC60 |
| Опис полюсів: | 2P |
| Тип мережі: | постійний струм Змінний струм |
| Категорія застосування: | категорія А відповідно до EN 60947-2 категорія А відповідно до IEC 60947-2 |
| [in] номінальний струм: | 10 А |
| Область застосування: | розподіл |
| Число захищених полюсів: | 2 |
| Код кривої: | D |
| Вимикальна здатність: | 6000 А Icn у 400 V Змінний струм 50/60 Гц відповідно до EN/МЕК 60898-1 36 кА Icu в 12...60 В Змінний струм 50/60 Гц відповідно до EN/IEC 60947-2 10 кА Icu |
| Стандарти: | EN 60898-1 IEC 60947-2 EN 60947-2 IEC 60898-1 |
| Серія: | iC60 Acti 9 |
| Відповідність вимогам щодо ізоляції: | так відповідно до EN 60898-1 та відповідно до EN 60947-2 так і відповідно до IEC 60898-1 та відповідно до IEC 60947-2 |
| Код здатності, що відключає: | N |
| Технологія розчіплювача: | термомагнітний |
| Коротка назва пристрою: | iC60N |
| Тип продукту: | мініатюрний автоматичний вимикач |
| Монтажна опора: | DIN-рейка |
| [ui] номінальна напруга ізоляції: | 500 В Змінний струм 50/60 Гц відповідно до EN 60947-2 500 В Змінний струм 50/60 Гц відповідно до IEC 60947-2 |
| Крок 9 мм: | 4 |
| Колір: | білий |
| Код сумісності: | iC60 |
| Сегмент ринку: | малі комерційні підприємства |
| Сумісність розподільчого блоку з гребінчастими шинами: | Верхня або нижня: Так |
| Довжина зачистки дротів: | 14 мм для Верхнє або нижнє з'єднання |
| Момент затягування: | 2-2 Н-м Верхня або нижня |
| Тип керування: | тумблер |
| Частота мережі: | 50/60 Гц |
| Індикатор положення контакту: | так |
| Механічна зносостійкість: | 20000 цикли |
| Захист від замикання на землю: | окремий блок |
| Межа електромагнітного відключення: | 12 x Вх +/- 20% |
| [ics] номінальна робоча здатність, що відключає: | 15 кА 75 % відповідно до EN 60947-2 - 220...240 V Змінний струм 50/60 Гц 7.5 кА 75 % відповідно до EN 60947-2 - 380...415 V Змінний струм 50/60 Гц 4.5 кА 75 % відповідно до EN 60947-2 - 440 V Змінний струм 50/60 Гц 15 кА 75 % відповідно до IEC 60947-2 - 220...240 V Змінний струм 50/60 Гц 7.5 кА 75 % відповідно до IEC 60947-2 - 380...415 V Змінний струм 50/60 Гц 4.5 кА 75 % відповідно до IEC 60947-2 - 440 V Змінний струм 50/60 Гц 27 кА 75 % відповідно до IEC 60947-2 - 1 .. 133 В Змінний струм 50/60 Гц 27 кА 75 % відповідно до EN 60947-2 - 12 ... 133 В Змінний струм 50/60 Гц 6000 А 100 % відповідно до EN 60898-1 - 400 V Змінний 50/60 Гц 6000 А 100 % відповідно до IEC 60898-1 - 400 V Змінний струм 50/60 Гц 10 кА 100 % відповідно до IEC 60947-2 - 72...125 Постійний струм 10 кА 100 % відповідно до EN 60947-2 - 72...125 Постійний струм |
| З'єднання – клеми: | єдина клема (Верхня або нижня) 1-25 мм² Жорсткий єдина клема (Верхня або нижня) 1-16 мм² Гнучкий |
| Електрична зносостійкість: | 10000 цикли |
| [up] номінальна імпульсна напруга, що витримується: | 6 кВ відповідно до EN 60947-2 6 кВ відповідно до IEC 60947-2 |
| Індикатор наявності напруги: | індикатор спрацьовування |
| [в] номінальна робоча напруга: | 220...240 V Змінний струм 50/60 Гц 400 V Змінний струм 50/60 Гц 380...415 V Змінний струм 50/60 Гц 440 V Змінний струм 50/60 Гц 12 ... 133 В Змінний струм 50/ 60 Гц 72...125 У постійний струм |
| Вага нетто: | 0.25 кг |
| Виконання монтажу: | стаціонарний |
| Ступінь забруднення: | 3 відповідно до EN 60947-2 3 відповідно до IEC 60947-2 |
| Підготовка до роботи у тропічних умовах: | 2 відповідно до IEC 60068-1 |
| Відносна вологість: | 95-95 % за 55-55 °C |
| Категорія перенапруги: | IV |
| Робоча температура навколишнього середовища: | -35-70 °C |
| Ступінь захисту ip: | IP20 відповідно до МЕК 60529 IP20 відповідно до EN 60529 |
| Висота над рівнем моря: | 0...2000 м |
| Температура навколишнього середовища при зберіганні: | -40-85 °C |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання