p049025 Клемна колодка набірна на DIN-рейку ENEXT e.tc.din.pro.50.blue синя з кришкою
129грн
Перетворювач частоти EU CFW08 0100 Т 3848 EOA1FAZ ETI / WEG 4658014
34 153грн
p0660201 Клемна колодка з'єднувальна ENEXT e.lc.pro.aw.uni.pl.1 з натискним важелем універсальна
17грн
TTU4020Y Трубка термозбіжна ElectrO ТТУ, 40х20 жовта
53грн
s070014 Набірна клемна колодка заземлення на DIN-рейку ENEXT e.tc.z.din.spring.4
59грн
s024115 Термоусаджувальна трубка ENEXT e.termo.stand.3.1,5.green 3/1,5 1м зелена
5грн
i0790003 Кнопка з індикатором на DIN-рейку ENEXT e.pbi.din.red червона
182грн
s019092 Стяжка кабельна металева покрита PPA ENEXT e.steel.tie.ppa.5.230 230мм
73грн
p0650019 Шина нульова ENEXT e.bsi.pro.2.6 в ізольованому корпусі універсальна зелена
45грн
Модуль розширених релейних виходів VW3A3204 - 3 реле
4 184грн
| Наявність: | Склад постачальника |
| Термін поставки: | Уточнюйте у менеджера |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
Schneider Electric |
| Вид: | шина з'єднувальна (живлення) |
ШИНКА ГРЕБЕНЧАТАЯ 4П (NL1NL2…NL3) 12 МОД.18ММ 100А РОЗРІЗНА. Використання гребінчастих шинок спрощує встановлення обладнання. Вони можуть бути розрізані за один захід. У комплект входять 2 бічні заглушки IP20. Після розрізання шинки установка заглушок є обов'язковою. На кожний бік шинки нанесено маркування для ідентифікації фаз під час встановлення у всіх позиціях. Місця розрізів позначені на ізоляції.
| Серія: | Acti 9 |
| Lines description: | 3L+N |
| Категорія - аксесуар/окрема деталь: | Аксесуари приєднань |
| Тип продукту: | комбінована збірна шина |
| Загальна кількість модулів по 18 мм: | 12 |
| [ui] номінальна напруга ізоляції: | 500 В Змінний струм відповідно до МЕК 61439-2 |
| Крок 9 мм: | 24 |
| Колір: | білий (RAL 9003) |
| Кількість каналів: | 6 каналів N+L |
| Ізоляція: | ізольований |
| Тип роз'єму: | зуб |
| Місце встановлення: | top or bottom у Клеми тунельного типу top or bottom у double terminal |
| Маркування: | N L1 N L2 N L3 |
| Міжполюсний крок: | 18 мм |
| Відстань між напрямними: | 36 мм |
| Poles configuration for 1 way: | 1 1P + N 1 2P |
| Сумісність серій продукту: | Activi 9 iC60 Activi 9 iK60 Activi 9 iID Activi 9 iID K Activi 9 iSW Activi 9 iSW-NA Multi 9 C60 |
| [ie] номінальний робочий струм: | 100 А при 40 °C |
| Комплектація виробу: | розрізається |
| [в] номінальна робоча напруга: | 415 V Змінний струм |
| Виконання монтажу: | небокрай. |
| Стандарти: | IEC 60947-7-1 МЕК 61439-2 |
| Ступінь забруднення: | 3 відповідно до IEC 60947-7-1 |
| Вогнестійкість: | N/A |
| Ступінь захисту ip: | IP20 with end-pieces and tooth covers |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання