BBT70-BL-K05 Кнопка IEK управління LAY5-BL41 без підсвічування червона 1з
40грн
4668093 Розетка одинарна з заземлюючим контактом Schuko ETI RHE-1s-BL (чорна/чорна кришка, IP54)
244грн
s028064 Труба гофрована важка 750Н ENEXT e.g.tube.pro.11.16.red 50м червона
1 424грн
4481012 Блок розеток 3-місний з котушкою ETI ERS-3HC (3x2P+PE, Schuko, каучук, IP20, 16А, чорний)
519грн
MKP82-V-09-41-20 Корпус пластиковий IEK ЩРВ-П-9 модулів 1 ряд 252x210x100 IP41 PRIME
211грн
MKP12-V-04-41-G Бокс Generica ЩРВ-П-4 модуля вбудований пластик IP41
84грн
1101157 Щит пластиковий з металевими дверцятами ETI ECG 28 MEDIA-I (перфарірованная панель, перфарірованная металева біла двері)
2 459грн
| Наявність: | Склад постачальника |
| Термін поставки: | Уточнюйте у менеджера |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
Schneider Electric |
| Тип: | навісні |
| Матеріал: | пластикові |
| Вид: | під розетки |
| Серія: | Kaedra |
| Тип продукту: | Захисний корпус |
| Тип осередку: | Шафа для розетки живлення |
| Приладдя в комплекті з шафою: | 1 плата для розеток живлення 65 x 65 або 75 x 75 2 кабельні стяжки |
| Опис монтажної плати: | Без монтажної плати |
| Монтаж щита: | Поверхня |
| Кількість модулів по 18 мм у рядку: | 18 |
| Загальна кількість модулів по 18 мм: | 18 |
| Кількість горизонтальних рядів: | 1 |
| Клас ізоляції: | Подвійна ізоляція Клас II |
| Кількість отворів інтерфейсу: | 4 |
| Кількість плат: | 1 для розетки живлення 65 x 65 або 75 x 75 |
| Устаткування в комплекті: | 2 монтажна планка 1 пластина для розетки живлення 65 x 65 або 75 x 75 |
| Тип передньої кришки: | Прозорий |
| Розсіювана потужність [Вт]: | 39 Вт |
| [In] номінальний струм: | 90 А |
| Тип рейки: | DIN |
| Кількість попередніх висновків PG ISO: | 17 |
| Кількість клемних блоків: | 1 з 8 відхідні лінії |
| Лінії розподільного блоку, що відходять: | 4 x 10 мм² 4 x 16 mm² |
| Опис параметрів блокування: | Дод. замок |
| Матеріал шафи: | Самозагасаючий пластик корпус: |
| Вага нетто: | 3,2 кг |
| Розміри основи: | 103 x 225 мм |
| Ширина: | 448 мм |
| Висота: | 460 мм |
| Глибина: | 160 мм |
| Внутрішня глибина: | 91 мм |
| Колір: | Прозора зеленаДвері: Світло-сірий (RAL 7035)шафа: |
| Стандарти: | IEC 670 IEC 60439-3 IEC 60695-2-1 МЕК 60529 EN 50262 EN 62262 |
| Вогнестійкість: | 650 °C відповідно до IEC 60695-2-1 |
| Ступінь захисту IP: | IP65 відповідно до МЕК 60529 |
| Ступінь ударостійкості IK: | IK09 відповідно до EN 50102 |
| Environmental characteristics (UV): | Стійкість до ультрафіолетового випромінювання: клас 3 відповідно до ISO 4582: 2010 Випробування на УФ деградацію відповідно до ISO 4892-2: 2013 |
| Категорія перенапруги: | II |
| Температура навколишнього середовища: | -25…40 °C |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання