RBD-250-U Розподільний блок на DIN-рейку УЕК РБД-250А (IEK: RBD-250)
744грн
3903047 Клема гвинтова ETI ESC-CBC.10B (10 мм 2, синя)
48грн
244412 Контактор для конденсатора Chint CJ19-170/10 230V 50/60Hz 90kVAr 1NO
9 551грн
3901159 Клема гвинтова-живлення ETI VS 35 PA + (35 mm2 червона)
148грн
p0660024 Клемна колодка з'єднувальна ENEXT e.lc.pro.aw.uni.pl.2-8 з натискним важелем універсальна
48грн
RBD-160-U Розподільний блок на DIN-рейку УЕК РБД-160А (IEK: RBD-160)
303грн
3903006 Клема гвинтова ETI ESC-GPA.70 (70 мм 2, сіра)
302грн
3901068 Клема гвинтова ETI VS 6 PA (6 mm2 бежева)
47грн
3903007 Клема гвинтова ETI ESC-GPA.95 (95 мм 2, сіра)
466грн
Двісті одна тисяча дев'ятсот дев'яносто дві Перетворювач частоти Chint NVF5-1.5 / TD2, 1.5 кВт, 220В 1Ф
13 119грн
| Наявність: | Склад постачальника |
| Термін поставки: | Уточнюйте у менеджера |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
Schneider Electric |
| Вид: | шина з'єднувальна (живлення) |
ШИНКА ГРЕБЕНЧАТА ДОП.+3П (AuxL1L2L3…) 57 МОД.18ММ 100А РОЗРІЗНА. Підключення модульних пристроїв iDPN, iDPN Vigi та DPN N Vigi можливе за допомогою гребінчастих шинок шириною 9 мм. У спеціальних гребінчастих шинках для автоматичних вимикачів передбачено проміжок 9 мм для вставки допоміжних контактів iOF, iSD, iOF/SD+OF. Гребінчасті шинки для автоматичних вимикачів 3P+N та допоміжних пристроїв сумісні з розподільними щитами Prisma.
| Серія: | Acti 9 |
| Lines description: | 3L |
| Категорія - аксесуар/окрема деталь: | аксесуари приєднань |
| Тип продукту: | комбінована збірна шина |
| Загальна кількість модулів по 18 мм: | 57 |
| Крок 9 мм: | 114 |
| Колір: | Білий (RAL 9003) |
| Кількість каналів: | 16 Aux + 3 L |
| Ізоляція: | ізольований |
| Тип роз'єму: | зуб |
| Місце встановлення: | top or bottom у Клеми тунельного типу top or bottom у double terminal |
| Маркування: | L1 L2 L3 |
| Міжполюсний крок: | 18 мм |
| Відстань між напрямними: | 63 мм |
| Poles configuration for 1 way: | 1 3P |
| Устаткування в комплекті: | комплект із 10 шт. end piece |
| Сумісність серій продукту: | Activi 9 iC60 Activi 9 iK60 Activi 9 iID Activi 9 iID K Activi 9 iSW Activi 9 iSW-NA Multi 9 C60 |
| [ie] номінальний робочий струм: | 100 А при 40 °C |
| Комплектація виробу: | розрізається |
| [в] номінальна робоча напруга: | 415 В Змінний струм |
| Виконання монтажу: | небокрай. |
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 В Змінний струм відповідно до МЕК 61439-2 |
| Стандарти: | IEC 60947-7-1 МЕК 61439-2 |
| Ступінь забруднення: | 3 відповідно до IEC 60947-7-1 |
| Вогнестійкість: | 960 °C ( 30 с ) відповідно до МЕК 60695-2-1 |
| Ступінь захисту ip: | IP20 with end-pieces and tooth covers |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання