2921017 Шина живлення ETI IZ 12 / 3F / 9 (12мм2, 3P, 0.16м, відгалуження, 9 модуля)
292грн
A0260020054 Корпус з монтажною панеллю металевий АСКО UBox 60*40*20 IP65
6 394грн
Металева шафа КЕП 60.50.20-1.0.Ц.0 IP54 з оцинкованою монтажною панеллю
4 747грн
Металева шафа КЕП 60.50.20-1.0.Ц.0 IP31 з оцинкованою монтажною панеллю
4 285грн
Металева шафа КЕП 30.30.15-1.0.Ц.0 IP31 з оцинкованою монтажною панеллю
1 154грн
A0140040131 Перемикач 1 клавішний круглий білий АСКО KCD5-2-101 WH/WH
10грн
A0150040121 Термоусаджувальна трубка з клейовим шаром АСКО d4,8мм біла (1м)
32грн
Перетворювач частоти DE1 3 ~ / 3 ~ 400В 8,5A 4,0 кВт, IP20 EATON DE1-348D5NN-N20N 177370
25 032грн
| Наявність: | Склад постачальника |
| Термін поставки: | Уточнюйте у менеджера |
| Гарантія: | 18 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
Schneider Electric |
| Вид: | шина з'єднувальна (живлення) |
ШИНКА ГРЕБЕНЧАТА ДОП.+4П (AuxNL1…L2L3) 57 МОД.18ММ 100А РОЗРІЗНА. Використання гребінчастих шинок спрощує встановлення обладнання. Вони можуть бути розрізані за один захід. У комплект входять 2 бічні заглушки IP20. Після розрізання шинки установка заглушок є обов'язковою. На кожний бік шинки нанесено маркування для ідентифікації фаз під час встановлення у всіх позиціях. Місця розрізів позначені на ізоляції.
| Серія: | Acti 9 |
| Lines description: | 3L+N |
| Категорія - аксесуар/окрема деталь: | аксесуари приєднань |
| Тип продукту: | комбінована збірна шина |
| Загальна кількість модулів по 18 мм: | 57 |
| Крок 9 мм: | 114 |
| Колір: | Білий (RAL 9003) |
| Кількість каналів: | 12 Aux + N + 3 L |
| Ізоляція: | ізольований |
| Тип роз'єму: | зуб |
| Місце встановлення: | top or bottom у Клеми тунельного типу top or bottom у double terminal |
| Маркування: | N L1 L2 L3 |
| Міжполюсний крок: | 18 мм |
| Відстань між напрямними: | 81 мм |
| Poles configuration for 1 way: | 1 3P + N 1 4P |
| Устаткування в комплекті: | комплект із 10 шт. end piece |
| Сумісність серій продукту: | Activi 9 iC60 Activi 9 iK60 Activi 9 iID Activi 9 iID K Activi 9 iSW Activi 9 iSW-NA Multi 9 C60 |
| [ie] номінальний робочий струм: | 100 А при 40 °C |
| Комплектація виробу: | розрізається |
| [в] номінальна робоча напруга: | 415 В Змінний струм |
| Виконання монтажу: | небокрай. |
| Номінальна напруга ізоляції: | 500 В Змінний струм відповідно до МЕК 61439-2 |
| Стандарти: | IEC 60947-7-1 МЕК 61439-2 |
| Ступінь забруднення: | 3 відповідно до IEC 60947-7-1 |
| Вогнестійкість: | 960 °C ( 30 с ) відповідно до МЕК 60695-2-1 |
| Ступінь захисту ip: | IP20 with end-pieces and tooth covers |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання