Автоматический ввод резерва АВР CNC YCQ6B-63 32А 4Р 380В 6кА
9 123грн
p008032 Выключатель на DIN-рейку на три положения ENEXT e.is3.pro.4.125 4р 125А
2 247грн
4661916 Выключатель нагрузки ETI LBSCD 4P 315 ("1-0", 315А)
9 063грн
4661511 Клеммный экран ETI LBS-TS 4P 3200 (для LBS 2000-3200А 4P)
2 910грн
S5-10003NC0 Вимикач навантаження Telergon S5000 1000А 3P+N
24 745грн
MNV10-3-063 Выключатель нагрузки (мини-рубильник) ВН-32 3P 63А IEK
145грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | циліндричні |
| Класифікація | EC002704 |
| Категорія | Cylindrical fuse |
| Конструктивний розмір (габарит) | CH14 |
| Призначення / область застосування | For cable protection |
| Максимальна номінальна робоча напруга Ue змінного струму AC | 690 |
| Номінальний струм | 16 |
| Розмір | 14х51 мм |
| Номінальна напруга | 690V |
| Тип напруги | Змінний струм (AC) |
| Робоча частота | 50Hz |
| Розривна потужність | 120kA |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання