AZD801318 Автоматический выключатель защиты двигателя ElectrO АЗД1-80, 400В, 3P, диапазон настройки 13-18A
952грн
A0050010035 Предохранитель ножевой с плавкой вставкой АСКО NH2 250A gG
372грн
131B0934 Преобразователь частоты Danfoss VLT Automation Drive FC-301 1.1 кВт 3 А
41 022грн
s4038001 Неизолированный наконечник ENEXT e.terminal.stand.en.0.75.6 0,75 кв.мм L=6 мм 100шт
28грн
s3036005 Изолированный втулочный наконечник ENEXT e.terminal.stand.e0508.green 0.5 кв.мм зеленый (100шт)
30грн
LC1E1201M5 3-полюсовый контактор Schneider TeSys E 1 НЗ 5,5 кВт 400 B AC3 220 B переменный ток
1 085грн
i0110009 Тепловое реле ENEXT e.industrial.ukh.40.36 номинальный ток 40А, диапазон регулировки 24-36 А
597грн
s4036031 Гильза соединительная изолированная ENEXT e.splice.stand.rvt.2.black 1,5-2,5 кв.мм черная 100шт
258грн
136G7352 Пристрій плавного пуску Danfoss VLT MCD 600 132 кВт 244 А
213 505грн
p058023 Тепловое реле ENEXT e.pro.ukh.3.80.3-4 диапазон 63-80А габарит реле 3, габарит контактов 3-4
848грн
| Наявність: | В наявності |
| Термін поставки: | 2 днів |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Рейтинг: | |
| Виробник: |
ETI |
| Вид: | напруги |
| Класифікація | EC001438 |
| Категорія | Реле Контроля напруги |
| Тип електричного з`єднання/Тип підключення | Гвинтове з`єднання |
| Можливий контроль 1-фазного зниження напруги | Так |
| Можливий контроль 1-фазного підвищення напруги | Так |
| Функція гистерезиса для однофазної напруги | Так |
| Контроль зниження напруги при постійному струмі | Так |
| Контроль підвищення напруги при постійному струмі | Так |
| Функція гистерезиса для напруги при постійному струмі | Так |
| Діапазон вимірюваної напруги 1 | 6...30V |
| Тип вимірюваної напруги | Постійний струм (DC) |
| Тип напруги для спрацьовування | Змінний струм (AC) |
| Мінімальна затримка при включенні | 0.5s |
| Максимальна затримка при включенні | 10s |
| Мінімальна затримка при відключенні | 0.5s |
| Максимальна затримка при відключенні | 10s |
| Кількість переключаючих контактів | 1 |
| Ширина | 18mm |
| Висота | 90mm |
| Глибина | 65mm |
2009 - 2026 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту
Відгуки / Питання