Інтернет-магазин Eлектроконтроль (Харків)
contact@electrocontrol.com.ua
el_c@ukr.net
skype: electro_ukr
Viber, WhatsApp, Telegram: +380667918319
+38 (097) 648-30-48
з 9 до 17 ПН-ПТ

Вибір силового трансформатора: новий або неліквід

На шляху до нас від атомної, гідро, теплової електростанції електрична енергія проходить ряд ступенів по зміні своїх параметрів. Якщо на початку шляху ми маємо лінії на 1250, 1000, 750 кВ, то кінцевий побутовий споживач і невеликий промисловий споживач отримує електрику напругою 660-380-220 В. Така зміна параметрів можливо тільки завдяки трансформаторів, які використовуються в розподільних мережах 330, 110, 35 , 10, 6 кВ. Наш короткий огляд стосуватиметься нижніх значень заявленого діапазону - 6-10 (а в перспективі 20 кВ).

Після розпаду СРСР, на сьогоднішній день, крім старих, традиційно випускають трансформаторну техніку заводів, з'являються спеціалізовані фірми, націлені на випуск силових трансформаторів для потреб комунального, житлового будівництва і промислових споживачів електроенергії напругою 6-10 кВ. На сьогоднішній день поступово занепадає трансформаторний парк, який дістався у спадок від СРСР. Не можна до нескінченності переробляти, ремонтувати і фарбувати старі трансформатори. Звичайно, вироблені 20-40 років тому за радянськими ГОСТами трансформатори мають приблизно дворазовий запас по надійності, при роботі в номінальних умовах. Однак, як і вся складна техніка трансформатори (розглядаємо на прикладі масляних) потребують періодичного ревізії і капітальному ремонті з випробуваннями обмоток, заміною та сушінням масла, перевіркою цілісності корпусу і т.д. Тому набуваючи трансформатор «з Зберігання» Ви можете отримати міцний продукт, який пропрацював 20 років, і після відповідного відновлення може пропрацювати ще стільки ж, заплативши при цьому на 25-30% менше, ніж вартість нового. Це трапиться, якщо організація забезпечує заходи щодо відновлення трансформатора і виробляє реальний комплекс робіт з розкриттям трансформатора, заміною масла, випробуваннями, чищенням, фарбуванням, заміною ізоляторів і т.д., якщо у підприємства є своя сертифікована високовольтна лабораторія.

У зворотному випадку Ви ризикуєте отримати «подшаманінний» трансформатор який звичайно фарбувався, на якому звичайно замінили болти і може навіть долили в нього масло. Отримавши таке «чудо» з «гарантією на 2 роки» ви можете через два-три-п'ять років залишитися і без трансформатора і без грошей.

На тлі вище сказаного виникає питання: навіщо платити двічі. В цьому випадку наша рекомендація - тільки нові трансформатори , або, в крайньому випадку відремонтованими чесними і скромними трудівниками ремонтного цеху (хай Вам щастить у пошуку таких).

Що стосується нових виробів, споживачів хвилює вартість нових трансформаторів. Тому виробники в боротьбі за споживача часто замість мідних обмоток ставлять або алюмінієві або комбіновані. В цьому нічого страшного немає всі ці матеріали знаходять широке застосування в електротехніці. Окреме питання наскільки відповідально підходить до процесу виробництва кожен виробник.

Наше підприємство пропонує продукцію виконану за технічними умовами, узгодженими з Мінпаливенерго України , гарантовано нове, яке пройшло всі необхідні випробування і має 2 роки заводської гарантії. До виробництва нових трансформаторів ми прийшли пізнавши всю красу ремонту трансформаторів в 1990-х і 2000-х роках.

На сьогоднішній день ІМ електроконтролю має можливість запропонувати Вам не тільки масляні трансформатори марки ТМ і ТМЗ , а й сухі трансформатори марки ТС (З) Н і ТС нашого виробництва. Сухі трансформатори ТС (З) Н ми виробляємо від 25 до 2500 кВа, з ізоляцією типу Nomex «зі смугастою обмоткою», а так само іспанські трансформатори IMEFY з литою ізоляцією (типу Геофоль), мабуть останні трансформатори змогли б виграти на сьогодні приз «найкраща ціна в Україні »будучи реально іспанськими. Як то кажуть шукайте нас в Україні, при цьому географія наших інтересів распрестраняется на територію країн СНД.


Відгуки / Питання

Додати питання/відгук




2009 - 2024 Інтернет-магазин електрообладнання "Електроконтроль" (ТОВ НВП "Нафтаенергопром") Мапа сайту